Moje świece

Tworzę świece ekologiczne o różnych kolorach i zapachach. Dodatkowo dekoruję je suszonymi kwiatami aby jeszcze piękniej się prezentowały. Kwiaty topią się razem z woskiem więc nie ma zagrożenia, że się zapalą. Każda świeca jest niepowtarzalna. Istnieje niezliczona ilość kolorów i zapachów, które mogę wykorzystać do stworzenia wyjątkowej świecy. Używam szklanych pojemników o różnej pojemności , które napełniam woskiem sojowym. Świece palą się w zależności od wielkości do kilkudziesięciu godzin.

Używam różnych zapachów, które mieszam i dzięki temu powstają nowe cudnie pachnące świece. Zapachy, z których korzystam to: jaśmin, konwalia, róża, bez, owoce lasu, dzika wiśnia, frezja, malina, cytryna, magnolia, drzewo sandałowe, truskawka, orchidea, lawenda, czekolada, lawenda-cytryna, pomarańcza, mango-papaja, piernik z cynamonem, cynamon, drzewo różane, wiśnia.

Kolory, które dodaję do wosku to żółty, ciemnożółty, pomarańczowy, kremowy, turkusowy, fioletowy, granatowy, zielony jabłkowy, jasny różowy, różowy, limonkowy, czerwony, liliowy, fioletowy, granatowy, bordowy, niebieski, zielony.

Cennik: Ceny kształtują się w zależności od wielkości naczynia szklanego od 30zł do 120zł.

Pojemność naczyń od 100 ml do 400 ml.